Súpiska družstva 3A-3B-4A-4B ŠHK HOBA Bratislava v sezóne 2011/2012:

p.č. číslo dresu meno a priezvisko skupina rok narodenia team EMHL
1.   Ondrej Apalovič 3B 2003 Biele Žraloky U10
2.  6 Jakub Bobál 3A 2003 Biele Žraloky U9
3.   Andrej Boča 3A 2003 Biele Žraloky U9
4.  10  David Bartek 3A 2003 Biele Žraloky U10
...   Roman Beko** 4A 2001  
5.   Lucia Drábeková 4A 1999 -
6. 8 Matúš Berčík 3A 2003 Biele Žraloky U9 
7.   Michal Bilik 3B 2004 Modré Rakety U9
8.   Jakub Čačo 3B 2003 -
9.   Matúš Černák 4A 2004 Modré Rakety U9
10.   Danko Dziak 4A 2004 Modré Rakety U9 
...    Branislav Dočolomanský** 4B 2001 -
11.   Dominik Doležal 4B 2002 Biele Žraloky U10
12.   Martin Galbavý 4B 2000 -
13.    Šimon Groch 4A 2003 Biele Žraloky U10
14.   Richard Grich 4B 2000 -
15.   Alexander Guderna 3A 2003 Biele Žraloky U9 
16.   Maxim Hájek 3A 2003 Biele Žraloky U9
17.    David Hajossy 3B 2002 Biele Žraloky U10 
18.   Šimon Hamer 3A 2003 Biele Žraloky U9
...   Juraj Hutnik** 4B 2002 Biele Žraloky U10
    Viktor Hatina 4B 2001 -
19.   Dominika Janícseková 4B 1999 -
20.   Andy Kastl 3A 2003 Biele Žraloky U9 
21.   Lukáš Klečka 4A 2005 Biele Žraloky U9
22.    Matúš Klečka 4A 2003 Biele Žraloky U10
23.   Tomáš Kopecký 3B 1999 -
24.    Ivan Korbíni 4A 2003 Biele Žraloky U10
25.   Leon Koštial  4B 2001 -
26.   Jakub Kožányi 3A 2001 -
27.   Miško Knopp 3A 2003 Biele Žraloky U9
28.   Jakub Krnčok 3A 2003 Biele Žraloky U9
29.   Adam Kurty 3B 2004 Modré Rakety U9 
30.   Matej Líška 3B 2003 Biele Žraloky U10
31.   Denis Maroš 3B 2004 Modré Rakety U9
32.   Janko Marušinec 3B 2004 Modré Rakety U9
33.   Tomáš Marton  4A 2003 Modré Rakety U10
34.   Jakub Meliš 3A 2003 Biele Žraloky U9 
35.    Richard Mestický 4A 2002 Modré Rakety U10
...   Kristián Mihálek** 3B 2001 -
36.    Janko Mihálik 4A 2002 Modré Rakety U10
37.    David Nosek 4A 2002 Modré Rakety U10 
38.   Martin Paďour  4A 2003 Modré Rakety U10
39.    Lukáš Patkoš 3B 2002 Modré Rakety U10 
40.   Tomáš Patkoš 3B 2004 Modré Rakety U9 
41.    David Rajdl 4A 2003 Modré Rakety U10
42.   Samuel Sisík 3A 2005 Biele Žraloky U9
43.   Andrej Schwarz 4B 2002 Modré Rakety U10
44.   Ivan Trenčansky 3A 2003 Biele Žraloky U9 
45.   Goran Valovič 3B 2004 Modré Rakety U9
46.   Jakub Vannay 3A 2003 Biele Žraloky U9
47.   Linda Vannayová 4B 2001 Biele Žraloky U10
48.   Adrián Zelenay 3A 2003 Modré Rakety U10 
...   ...miesto pre ďalšieho hráča      

aktualizované 20.2.2012

**dlhodobo netrénujú

Netrénujú: Priestley B., Šilhár Š., Tomšíková J., Ružanský S., Sulík J.

TOPlist