Letný HOBAminikemp 2018

1.termín: 13.8.-17.8.2018 (kategória 0-1-2 a 3-4)

2.termín: 20.8.-24.8.2018 (kategória 0-1-2 a 3-4)

Miesto: zimný štadión Dúbravka a okolie

Kto: malí hokejisti z hokejového klubu HOBA Bratislava kategória 0-1-2 (ročník 2012 a starší) a kategória 3-4. Maximálny počet detí v jednej skupine je 18!

Obsah kempu: 4x tréning na ľade. 3 až 4 krát tréning mimo ľadu, hokejové DVD, teambuildingové hry, kúpalisko, Železná Studnička, múzeum / ZOO / loď

Každý hráč si musí doniesť: kartičku poistenca, kompletnú hokejovú výstroj, šp. obuv a šp. oblečenie na von, plavky, uterák, fľašu na pitie, hobácke tričko (je v cene), malý ruksak, šlapky do sprchy, šiltovku a nepremokavú bundu, V prípade, že je dieťa alergické na určitú stravu, treba to vopred nahlásiť!

Cena: 70,- Euro (desiata / olovrant, pitný režim, obed, program cez voľný čas), v cene nie je započítaný mesačný klubový poplatok, ktorý je potrebné uhradiť najneskôr v deň začatia kempu. V prípade neúčasti storno poplatok 35,- Euro alebo nájsť za seba náhradu. Každý hráč dostane spomienkovú fotografiu a hobácke tričko. 

Tréneri: Líška Ľubomír, Dragúň Janko a ďalší

Prihlásenie: pondelok a stredu počas tréningu u pani vedúcej družstva Barborke Kráľovej, príp. po tréningu u hlavného trénera. Záloha za kemp je 35,- Euro. Na kemp sa môžu prihlásiť len tí hráči, ktorí nemajú žiadne podlžnosti voči klubu (mesačné klubové poplatky)! Prihlasovať sa môžete do 30.5.2018! Dve tretiny miest obsadených!

Fotky a videá z HOBAminikempu nájdete na našej fb stránke HOBA - Hobáci & Hobáčikovia! yeswink

TOPlist